Перевірка документів

Перевірка документів

Комплексна перевірка документів правової історії об’єкту нерухомості та всіх фізичних/юридичних осіб, маючих право володіння та розпорядження даним об’єктом. Також проведення перевірок на відсутність арештів та заборон на відчуження об’єкту нерухомості.

В рамках наданої правової допомоги, ми перевіряємо легітимність правовстановлюючих документів, виконання порядку державної реєстрації права власності, а також відсутність судових суперечок, що можуть вплинути на інтереси клієнта. Запитаємо у відповідних органах документи, що підтверджують психічне та фізичне здоров’я контрагента, його дієздатність.

Завчасно розглянув весь перелік документів, необхідних для угоди, ми звертаємось до органів, що їх видали, та перевіряємо їх законність. Тим самим ми виключаємо можливість використання при заключенні угоди підроблених документів чи документів з викривленою (неповною) інформацією.

Комплекс превентивних заходів, вживаних нашим юридичним департаментом спільно з власною службою безпеки, дозволяє виключити можливість заключення угоди з несумлінним контрагентом, що гарантує Вам спокій та позбавить від цілого ряду негативних подій.