Продаж нерухомості

Продаж нерухомості

В умовах динамічних змін на ринку нерухомості, які значно посилились протягом останніх кількох років, одним з основних пріоритетів нашої компанії стає тісний взаємозв’язок з продавцями об’єктів. Надаючи Вам послуги з продажу квартири, будинку чи земельної ділянки ми, в першу чергу, визначаємо кінцеву ціль нашої взаємодії та фокусуємо всі сили на її досягненні.

Проводимо юридичний аналіз наявних документів, допомагаємо привести їх у відповідність до вимог діючого законодавства, а також отримати всі бракуючі довідки та витяги. Після чого навіть у найвибагливішого покупця не залишиться обґрунтованих претензій відносно юридичної чистоти об’єкта.

Будучи професіоналами з великим досвідом у сфері продажу нерухомості, наші експерти володіють безліччю переговорних інструментів, що дозволить гарантовано відстояти Ваші інтереси в угоді. На кожному етапі взаємодії ми регулярно надаємо Вам детальні звіти по виконаній роботі та коректуємо її у випадку необхідності.

Компанія Guilford Avenue систематично проводить власні маркетингові дослідження ринку нерухомості, тому ми чітко та безпомилково визначимо цільову аудиторію покупців та розробимо ефективну рекламну компанію з продажу. Оперативно оброблюючи всю інформацію щодо виявленого до об’єкту інтересу, ми ефективно керуємо попитом та досягаємо максимального результату по термінам та ціні продажу.